Par Latakko

Par Latakko

Mūsu misija

Rūpēties par auto kā par sevi

Mums tas nav vienkārši teikums. Tā ir mūsu misija, un mēs tai ticam. Mēs aicinām arī tevi pievienoties mums un rūpēties par auto kā par sevi.

 

Mūsu vīzija

Nodrošināt nepārtrauktu kustību uz priekšu, kas sagādā prieku!

“Latakko” ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas jau vairāk nekā 20 gadus rūpējas par auto uzturēšanu lieliskā formā. Braucošs un vesels auto ir īpaši svarīgs tiem, kas nestāv uz vietas, kas nepārtraukti sevi pilnveido.

Latakko holdings

“Latakko” ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, kura holdingā ietilpst SIA “Latakko” (Latvija), “Latakko” OU (Igaunija) un “Latakko” UAB (Lietuva).

Pēc izdevuma “Latvijas biznesa gada pārskats 2014” datiem, SIA “Latakko” ieņem otro vietu auto tirgus un apkopes nozares uzņēmumu vidū.

Produktu grupas un pārstāvētie zīmoli

“Latakko” galvenie darbības virzieni ir vieglo automašīnu, kravas, agro, industriālo un motociklu riepu, disku, akumulatoru un eļļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, vieglo automašīnu servisa centru tīklu “Pirelli Key Point” un “Hankook Masters”, kā arī kravas automašīnu, agrotehnikas u. c. industriālo transportlīdzekļu tīkla “Mr. Big” attīstība Baltijas valstīs.

Uzņēmums pārstāv vairāk nekā 40 starptautiskus zīmolus – “Pirelli”, “Michelin”, “Vredestein”, “Yokohama”, “Hankook”, “Maxxis”, “GT Radial”, “Sailun”, “Westlake”, “Momo”, “Duracell”, “Deta”, BBS, OZ, MAK u. c.

 

Lepojamies ar mūsu kopīgajiem sasniegumiem

Ar mērķtiecīgu komandas darbu, skaidru vīziju par uzņēmuma attīstību un mērķi mums ir izdevies izveidot plašu un uzticamu sadarbības partneru loku, iegūt un saglabāt apmierinātus un smaidīgus klientus.

Lai skaitļi un fakti runā paši par sevi…

 

 

Komanda

“Latakko” komandu veido 280 savas nozares speciālistu un profesionāļu, kurus vieno mērķtiecība, vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes un zināšanas. Mūsu kolektīvā ir dažādu tautību un kultūru pārstāvji, kas ir vēl viens mūsu uzņēmuma trumpis veiksmīgai uzņēmējdarbībai starptautiskā vidē.

 

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!