Karjera

Karjera

Vai Tava kaislība ir auto? Vai Tu vēlies kopā ar mums būt eksperts Nr. 1 auto nozarē?

Pievienojies mūsu starptautiskajai komandai! “Latakko” ir savas darbības nozares līderis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kas Baltijas valstīs nodarbina 280 dažādu tautību un kultūru speciālistus un profesionāļus.

shutterstock_65051989

Mūsu komandu veido

  • Pārdošanas speciālisti
  • Servisa speciālisti
  • Autoatslēdznieki
  • Mehāniķi
  • Administratīvie darbinieki
  • Grāmatveži
  • Mārketinga un pārdošanas speciālisti
  • Personāla atlases speciālisti
  • Asistenti
  • Vadītāji u.c.

 

Pievienojies mūsu komandai!

“Latakko” kā darba devējs

Darba devējs, kam uzticas

“Latakko” darbinieku vidējais darba stāžs uzņēmumā ir 5 gadi, tomēr uzņēmums var lepoties arī ar darbiniekiem, kas ir nostrādājuši un auguši kopā ar “Latakko” vairāk nekā 10 vai 15 gadus.

Darba devējs, kas novērtē un ciena darbiniekus

Mēs apzināmies, ka “Latakko” spēks slēpjas mūsu komandā, tāpēc mēs nekavējamies stiprināt atbildīgus un mērķtiecīgus darbiniekus, piedāvājot mācības, pilnveidot komandas garu kopīgos pasākumos, uzturēt drošu un modernu darba vidi, kā arī regulāri atalgot visu mūsu komandu.

Darba devējs, kas sniedz atbalstu

Vai Tev ir ideja? Mēs to labprāt uzklausīsim! Mēs labprāt atbalstām mūsu darbinieku iniciatīvu dažādu projektu realizēšanai. Turklāt mēs iesaistāmies arī korporatīvās sociālās atbildības projektos un atbalstām autosportistus. Mums rūp cilvēki un vide ap mums.

Daži mūsu kolēģu karjeras stāsti

GG Gints Garuts, pārdošanas kvalitātes vadītājs
Mūsu pārdošanas guru Gints, kas 2015. gadā saņēma “Latakko” balvu par lieliskiem pārdošanas rezultātiem, SIA “Latakko” komandai pievienojās 2001. gadā, lai strādātu par palīgstrādnieku. Viņš ir piedalījies dažādās mācībās un semināros Latvijā un ārzemēs un tagad pats vada seminārus un māca jaunos kolēģus visās trijās Baltijas valstīs. Ginta pozitīvā attieksme, pašmotivācija un vēlme mācīties ir palīdzējusi viņam iet pretī saviem personīgajiem mērķiem, kā arī sasniegt “Latakko” mērķus.
vsevolods Vsevolods Poļakovs, pārdošanas koordinators Baltijā
Vsevolods sāka strādāt “Latakko” 1997. gadā par noliktavas pārzini. Mērķtiecība un izcilas komunikācijas spējas ir viņa labākie sabiedrotie karjeras veidošanai starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā. Vsevolods ir ieguvis vairākus apbalvojumus par ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, kā arī apbalvojumus “Labākais kolēģis” un pat uzņēmuma prezidenta prēmiju. Tagad viņš turpina apgūt arvien jaunas zināšanas, lai turpinātu pirms gandrīz 20 gadiem iesākto misiju.
Oļegs Kazakovs, vecākais noliktavas pārzinis
Oļegs pats smejas, ka darbu “Latakko” uzsāka pagājušā gadsimta beigās – 1998. gadā. Viņš ir apveltīts ar labu humora izjūtu, tāpēc lieliski tiek galā ar dažādām saspringtām situācijām, kas “Latakko” noliktavas piemeklē katru gadu no oktobra līdz decembrim, kad tās piepilda liels apjoms dažādu izmēru, zīmolu un veidu riepu un citu preču.

 

 

Atpakaļ

Kļūstiet par "Latakko" sadarbības partneri!